تراکت

تراکت


چاپ تراکت تبلیغاتی

چاپ انواع تراکت تبلیغاتی در چاپینتر انجام گرفته میشود. چاپ تراکت به صورت یکرو و دورو است. چاپ تراکت رنگی و تراکت ریسو با روش چاپ افست انجام گرفته میشود. تعداد حداقل تیراژ تراکت 1000 عدد است.

جنس چاپ تراکت تبلیغاتی

جنس تراکت تبلیغاتی تحریر 80 گرم و 100 گرم و تراکت گلاسه 100 و 130 گرم و تراکت کرافت است که بر اساس نیاز میتوانید یکی از این جنس ها را انتخاب کنید. جنس تراکت تبلیغاتی اگر گلاسه باشد دارای رنگ های زنده تری است.

ابعاد چاپ تراکت در چاپینتر

سایز تراکت A6 در 14.8 در 10.5 سانتی متر است و سایز تراکت A5 در 21 در 14.8 سانتی متر است. 

قیمت چاپ تراکت تبلیغاتی

برای اطلاع دقیق و به روز از قیمت چاپ تراکت و دیگر محصولات چاپ میتوانید با همکاران ما در چاپینتر تماس حاصل کنید. قیمت تراکت و طراحی تراکت در چاپینتر بسیار مناسب است.

انواع چاپ تراکت در چاپینتر

چاپ تراکت تحریر A6

چاپ تراکت تحریر A5

چاپ تراکت گلاسه A6

چاپ تراکت گلاسه A5

تراکت کرافت A6

تراکت کرافت A5

کاربرد چاپ تراکت

1. چاپ تراکت در انواع مشاغل و صنعت ها همچون پزشکی و درمانی و آرایشی و درمانی و باشگاه ورزشی و انواع پوشاک و .. مورد استفاده قرار میگیرد.

2.اطلاع رسانی دقیق و به موقع  و ارائه خدمات در عموم مردم

مزایای چاپ تراکت تبلیغاتی

1. انتقال پیام و برندسازی با کمترین هزینه و قیمت

2. قابلیت پخش انواع تراکت در تمامی نقاط و به صورت گسترده

3. تبلیغ آنی و مفید و کارآمد در بین عموم مردم

سفارش چاپ تراکت در چاپینتر

برای سفارش چاپ تراکت ارزان و چاپ تراکت فوری میتوانید با همکاران ما در چاپینتر تماس حاصل کنید همچنین میتوانید سفارش چاپ کارت ویزیت و چاپ لیبل و چاپ بروشور و چاپ کاتالوگ و چاپ پاکت و چاپ پرچم و چاپ پوستر و .. را به مجموعه چاپینتر بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه تراکت تبلیغاتی میتوانید با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

 


...