کارت ویزیت

کارت ویزیت


 چاپ کارت ویزیت فوری

در چاپینتر سفارش چاپ کارت ویزیت فوری پذیرفته میشود. اما خدمات چاپی که فوری هستند دارای هزینه بیشتری خواهند بود. فوریت در چاپ به معنی کاهش کیفیت کارت ویزیت نیست.

 


چاپ کارت ویزیت ارزان

در چاپینتر میتوانید انواع کارت ویزیت را با کمترین قیمت و هزینه طراحی و چاپ کنید. برای سفارش کارت ویزیت ارزان میتوانید با همکاران ما در چاپینتر تماس حاصل کنید.


طراحی کارت ویزیت

طراحی انواع کارت ویزیت لاکچری و کارت ویزیت حرفه ای و کارت ویزیت خاص در این مجموعه انجام گرفته میشود. علاوه بر چاپ میتوانید تمامی طراحی های گرافیکی خود را به ما بسپارید.


انواع جنس های کارت ویزیت

تمامی جنس های کارت ویزیت در گروه تولیدی تبلیغاتی چاپینتر طراحی و چاپ میشود. که انواعی از آن را به شما معرفی خواهیم کرد:

1. کارت ویزیت سلفون مات و براق

2. کارت ویزیت لمینت مات و براق

3. کارت ویزیت گلاسه

4. کارت ویزیت کتان

5. کارت ویزیت پی وی سی

6. کارت ویزیت سلفون مات مخملی


قیمت چاپ کارت ویزیت

قیمت چاپ کارت ویزیت و هزینه چاپ کارت ویزیت در چاپینتر بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. برای اطلاع از قیمت کارت ویزیت و سربرگ و کاتالوگ و بروشور میتوانید با همکاران ما در چاپینتر تماس حاصل کنید. برای مشاهده نمونه کارت ویزیت و کارت ویزیت خاص نیز میتوانید به بخش نمونه کارها مراجعه کنید.

 


خدمات چاپ کارت ویزیت در چاپینتر

تمامی خدمات چاپ در گروه تولیدی تبلیغاتی چاپینتر انجام گرفته میشود. این مجموعه با دارا بودن بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های چاپ افست در خدمت شماست تا بهترین کیفیت چاپی را در اختیار شما قرار دهد. علاوه بر اهمیت طراحی کارت ویزیت باید به چاپ انواع کارت ویزیت توجه نمود. تیم مجرب چاپینتر تمامی سفارشات چاپ و طراحی را پدیرفته و انجام میدهد. علاوه بر خدمات چاپ شما میتوانید سفارشات هدایای تبلیغاتی و هدایای دیجیتال خود را به این مجموعه بسپارید.

 


...