پاکت

پاکت


چاپ پاکت ملخی و پاکت کیفی و پاکت کیسه ای و پاکت نامه با ابعاد  A4 و A5 و A3 در چاپینتر با کمترین قیمت چاپ پاکت با تعداد تیراژ حداقل 1000 عدد انجام گرفته میشود. روش چاپ پاکت به دو صورت افست و دیجیتال است.جنس پاکت ملخی و دیگر پاکت ها گلاسه و تحریر و کرافت است. گرماژ پاکت در جنس های مختلف متفاوت است.

چاپ پاکت 

چاپ پاکت یک روش موثر برای تبلیغ و ارتقای برند و کسب و کار شما است. با چاپ پاکت کاغذی، می‌توانید لوگو، نام و شعار شرکت خود را بر روی پاکت ها چاپ کنید تا برند شما به خوبی به نمایش بگذارید. همچنین، می‌توانید از الگوها، تصاویر و رنگ‌های جذاب در طرح پاکت استفاده کنید تا آن را برجسته و جذاب کنید.در چاپ پاکت دستی کاغذی، می‌توانید از جزئیات دقیقی مانند الگوها، نقوش و خطوط مختلف استفاده کنید تا پاکت های شما ظاهری بیشتر حرفه ای و جذاب داشته باشند. همچنین، می‌توانید از رنگ‌های زنده و جذاب استفاده کنید تا پاکت های شما به چشم بیایند و توجه مشتریان را جلب کنند.

 

مشاهده بیشتر

انواع پاکت

پاکت ها بر اساس جنس و ابعاد میتوانند انواع مختلفی داشته باشند که در قسمت زیر میتوانید آن ها را مشاهده کنید :

چاپ پاکت نامه

چاپ پاکت کیفی A5

چاپ پاکت کیفی A4

چاپ پاکت کیفی A3

چاپ پاکت کیسه ای A5

چاپ پاکت کیسه ای A4

چاپ پاکت کیسه ای A3


طراحی پاکت

شما میتوانید انواع طراحی پاکت و طراحی تمامی موارد چاپی محصولات خود را به چاپینتر بسپارید. طراحان گرافیک در چاپینتر با سال ها سابقه در زمینه طراحی پاکت نامه و طراحی پاکت A4 و طراحی پاکت A5 و طراحی پاکت A3 در خدمت شما هستند تا بهترین طراحی و چاپ ا در اختیار شما قرار دهند.


 قیمت چاپ پاکت

قیمت چاپ پاکت نامه و پاکت ملخی و پاکت A4 و پاکت A5 و پاکت A3 در چاپینتر ارزان و مقرون به صرفه است. برای اطلاع از تمامی قیمت های خدمات چاپ میتوانید با همکاران ما در چاپینتر تماس حاصل کنید.


 سفارش چاپ پاکت در چاپینتر

برای سفارش انواع چاپ پاکت در چاپینتر میتوانید با همکاران ما در چاپینتر تماس حاصل کنید. همکاران ما در چاپینتر در خدمت شما هستند تا بهترین بهترین طراحی و خدمات چاپ را در اختیار شما قرار دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها میتوانید با همکاران ما در چاپینتر در ارتباط باشید.

 

 


...