ابزار تبلیغاتی

ابزار تبلیغاتی


ابزار تبلیغاتی

ابزارهای تبلیغاتی نوعی هدایای تبلیغاتی هستند که در زمینه مهندسی و معماری و نجاری و .. مناسب است. در قسمت زیر انواع ابزار ها را توضیح خواهیم داد و نوع چاپ آنها را نیز شرح خواهیم داد تا بیشتر با این نوع ابزارها آشنا شوید.


چاپ ابزار تبلیغاتی با لوگو شما

چاپ روی انواع ابزار با لوگو و برند شما در چاپینتر انجام گرفته میشود. نوع چاپ روی هر ابزاری میتواند متفاوت باشد. بیشترین روشی که برای چاپ این نوع ابزار استفاده میشود چاپ لیزری است که با سرعت بالا و کیفیت بالا انجام گرفته میشود. همچنین چاپ تامپو هم برای برخی از ابزارها مورد استفاده است. چاپ لیزری و چاپ تامپو دو روش رایج برای چاپ طرح و نوشته روی ابزار هستند.

1. چاپ لیزری روی ابزار : چاپ لیزری می‌تواند طرح‌ها و نوشته‌های بسیار دقیق و ظریف را ایجاد کند. می‌توان از چاپ لیزری برای چاپ طرح‌ها و نوشته‌ها بر روی انواع مختلف ابزار استفاده کرد.چاپ لیزری فرآیندی نسبتاً سریعی است.

2. چاپ تامپو روی ابزار : در این روش، از یک پد سیلیکونی برای انتقال جوهر به سطح ابزار و ایجاد طرح یا نوشته مورد نظر استفاده می‌شود.چاپ تامپو به طور کلی ارزان‌تر از چاپ لیزری است.چاپ تامپو برای انواع سطوح، از جمله سطوح صاف، منحنی و ناهموار، مناسب است.

ابزار تبلیغاتی


قیمت ابزار تبلیغاتی

قیمت ابزارهای تبلیغاتی در چاپینتر بنابر نوع ابزار و تعداد آن و نوع چاپ روی آن متفاوت است. برای اطلاع از تمامی قیمت ها میتوانید با همکاران ما در چاپینتر تماس حاصل کنید.


خرید انواع ابزار تبلیغاتی

ابزارها میتوانند تبلیغ کنندگان عالی و فوق العاده ای باشند که در قسمت زیر مهم ترین آنها را نام خواهیم برد و توضیحاتی درباره آنها خواهیم داد:


1. جعبه ابزار تبلیغاتی

یک جعبه ابزار حاوی مجموعه ای از ابزارهای دستی که با آرم یا پیام تبلیغاتی شرکت شما چاپ شده است. این ابزارها می توانند شامل پیچ گوشتی، آچار، چکش، انبردک و سایر ابزارهای مفید باشند. جعبه ابزارهای تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی عالی برای پیمانکاران، کارگران ساختمانی هستند.

جعبه ابزار تبلیغاتی


2. ابزار چند کاره تبلیغاتی

یک ابزار چند کاره ابزاری است که چندین عملکرد مختلف را در یک ابزار واحد ترکیب می کند. ابزارهای چند کاره تبلیغاتی می توانند شامل چاقو، انبردک، پیچ گوشتی، چراغ قوه و سایر ابزارهای مفید باشند. آنها هدایای تبلیغاتی عالی برای افراد در حال حرکت هستند و می توانند با آرم یا پیام تبلیغاتی شرکت شما چاپ شوند.

ابزار چند کاره تبلیغاتی


3. خودکار مهندسی تبلیغاتی

خودکار مهندسی خودکاری است که به طور خاص برای استفاده توسط مهندسان و معماران طراحی شده است. آنها معمولاً دارای نوک ضخیم تر و بادوام تر از خودکارهای معمولی هستند و ممکن است دارای ویژگی هایی مانند گیره جیبی یا مداد نوکی باشند. خودکارهای مهندسی تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی عالی برای مهندسان، معماران و سایر متخصصان فنی هستند.

خودکار مهندسی تبلیغاتی


4. متر پلاستیکی تبلیغاتی

یک متر پلاستیکی ابزاری است که برای اندازه گیری طول استفاده می شود. مترهای پلاستیکی تبلیغاتی معمولاً با آرم یا پیام تبلیغاتی شرکت شما چاپ می شوند. آنها هدایای تبلیغاتی عالی برای پیمانکاران، نجاران و سایر متخصصانی هستند که نیاز به اندازه گیری منظم دارند.

متر پلاستیکی تبلیغاتی


5. چاپ چسب تبلیغاتی

چاپ چسب نوار چسبی است که با آرم یا پیام تبلیغاتی شرکت شما چاپ شده است. چاپ چسب تبلیغاتی می تواند برای مهر و موم کردن بسته ها، برچسب زدن اقلام یا ایجاد علائم استفاده شود. آنها راهی عالی برای افزایش آگاهی از برند شما هستند و می توانند در طیف گسترده ای از رنگ ها و اندازه ها چاپ شوند.


6. کلاه ایمنی تبلیغاتی

کلاه ایمنی کلاه سختی است که برای محافظت از سر در برابر آسیب استفاده می شود. کلاه ایمنی های تبلیغاتی معمولاً با آرم یا پیام تبلیغاتی شرکت شما چاپ می شوند. آنها هدایای تبلیغاتی عالی برای کارگران ساختمانی، کارگران صنعتی و سایر افرادی هستند که در معرض خطر آسیب سر هستند.


7. فازمتر تبلیغاتی

فازمتر دستگاهی است که برای تست وجود برق استفاده می شود. فازمترهای تبلیغاتی معمولاً با آرم یا پیام تبلیغاتی شرکت شما چاپ می شوند. آنها هدایای تبلیغاتی عالی برای برقکاران، تکنسین های HVAC و سایر متخصصانی هستند که به طور مرتب با برق کار می کنند.


8. کاتر تبلیغاتی

کاتر چاقوی تیزی است که برای برش مواد مختلف استفاده می شود. کاترهای تبلیغاتی معمولاً با آرم یا پیام تبلیغاتی شرکت شما چاپ می شوند. آنها هدایای تبلیغاتی عالی برای خرده فروشان، انبارداران و سایر افرادی هستند که به طور مرتب از کاتر استفاده می کنند.


9. چراغ قوه تبلیغاتی

چراغ قوه نوری است که با استفاده از باتری کار می کند. چراغ قوه های تبلیغاتی معمولاً با آرم یا پیام تبلیغاتی شرکت شما چاپ می شوند. آنها هدایای تبلیغاتی عالی برای امدادگران، کمپینگ کنندگان و هر کسی هستند که ممکن است به چراغ در مواقع اضطراری نیاز داشته باشد.

چراغ قوه تبلیغاتی


10. فندک تبلیغاتی

فندک تبلیغاتی وسیله‌ای کاربردی برای روشن کردن آتش است که با آرم یا پیام تبلیغاتی شرکت شما چاپ یا حک می‌شود. این فندک‌ها هدایای تبلیغاتی محبوب و موثری هستند که می‌توانند برای افزایش آگاهی از برند، ایجاد وفاداری به مشتری و ارتقای وجهه عمومی شرکت شما استفاده شوند.


هدایای تبلیغاتی چاپینتر

چاپینتر با ارائه طیف گسترده‌ای از هدایای تبلیغاتی، از جمله خودکار، لیوان، کلاه، تیشرت، فلاسک، ست مدیریتی، جاکلیدی و ... به شما کمک می‌کند تا با انتخاب هدیه‌ای مناسب، نام و برند خود را در ذهن مخاطبان حک کنید. تنوع و کیفیت بالای محصولات چاپینتر، در کنار امکان چاپ آرم و یا پیام تبلیغاتی شما بر روی آنها، این هدایا را به گزینه‌ای ایده‌آل برای ارتقای برند و افزایش وفاداری مشتریان تبدیل کرده است.علاوه بر هدایای تبلیغاتی، چاپینتر خدمات چاپ باکیفیت و متنوعی را نیز ارائه می‌دهد. چاپ کارت ویزیت، تراکت، بروشور، کاتالوگ، لیبل، پاکت، پرچم، و ... از جمله خدمات چاپ این مجموعه هستند. چاپینتر با استفاده از تجهیزات مدرن و به‌روز و همچنین به‌کارگیری مجرب‌ترین متخصصان، چاپ محصولاتی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب را به شما تضمین می‌کند. چاپینتر با ارائه خدمات جامع و باکیفیت در زمینه هدایای تبلیغاتی و چاپ، می‌تواند به شما در رسیدن به اهدافتان در زمینه تبلیغات و برندینگ کمک کند.


...