چاپ روی لیوان

چاپ روی لیوان


چاپ روی لیوان چاپینتر

چاپ روی لیوان در چاپینتر با بهترین کیفیت و بهترین روش های چاپ انجام گرفته میشود. شما میتوانید لیوان تبلیغاتی با جنس های شیشه ای و سرامیکی و پلاستیکی را از چاپینتر به صورت خام نیز خریداری کنید و همچنین میتوانید سفارش چاپ لیوان و ماگ به روش های سیلک یووی و سابلیمیشن و تامپو نیز انجام دهید.


انواع چاپ روی لیوان

در قسمت زیر انواع چاپ لیوان را نام برده و هریک را توضیح خواهیم داد تا بیشتر با انواع چاپ آن آشنا شوید و در هنگام سفارش انتخاب مناسب تری داشته باشید :

1. چاپ سیلک یووی

چاپ سیلک یووی روشی برای چاپ طرح و نوشته بر روی سطوح مختلف، از جمله لیوان، است. در این روش از جوهرهای مخصوصی استفاده می‌شود که تحت تابش نور یووی خشک و سفت می‌شوند. چاپ یووی در برابر شستشو و سایش مقاوم است و به مرور زمان کیفیت خود را از دست نمی‌دهد. چاپ یووی تصاویری با وضوح و رنگ‌های زنده ایجاد می‌کند. می‌توان از این روش برای چاپ طرح‌های مختلف بر روی انواع لیوان با جنس‌های مختلف استفاده کرد.فرآیند چاپ سیلک یووی به سرعت انجام می‌شود و می‌توان در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی لیوان را چاپ کرد.چاپ سیلک یووی روشی با کیفیت و بادوام برای چاپ طرح و نوشته بر روی لیوان است که می‌تواند برای مصارف مختلف، از جمله هدیه دادن، تبلیغات و استفاده شخصی، به کار گرفته شود.

چاپ روی لیوان شیشه ای تبلیغاتی

2. چاپ سابلیمیشن

چاپ سابلیمیشن، که به چاپ تصعیدی نیز معروف است، روشی برای انتقال طرح و نوشته بر روی سطوح مختلف، به خصوص سطوح پلیمری، با استفاده از حرارت و فشار است. این روش به دلیل کیفیت بالا، دوام و مقرون به صرفه بودن، برای طیف گسترده‌ای از کاربردها، از جمله چاپ روی لیوان، تی شرت، پرچم، قاب گوشی و هدایای تبلیغاتی، بسیار محبوب شده است.چاپ سابلیمیشن رایج‌ترین روش برای چاپ طرح و نوشته و لوگو بر روی لیوان‌های مانند لیوان‌ سرامیکی است.

چاپ روی لیوان سرامیکی تبلیغاتی

3. چاپ تامپو

 چاپ تامپو، روشی برای انتقال طرح و نوشته بر روی سطوح مختلف، به خصوص سطوح غیر مسطح و سطوح با اشکال پیچیده، با استفاده از یک پد سیلیکونی انعطاف پذیر است. این روش به دلیل تنوع و تطبیق پذیری بالا، برای چاپ بر روی انواع مختلف سطوح مانند لیوان، خودکار، قطعات الکترونیکی و اسباب بازی بسیار کاربردی است.چاپ تامپو می‌تواند تصاویری با وضوح و رنگ‌های زنده و دقیق ارائه دهد، حتی بر روی سطوح ناهموار.با توجه به سادگی و سرعت انجام، چاپ تامپو روشی نسبتاً ارزان برای چاپ طرح‌های سفارشی به شمار می‌رود.چاپ تامپو روشی رایج برای چاپ لوگو و نام برند بر روی لیوان‌های تبلیغاتی، هدایای شرکتی و لیوان‌های یادبود است.

قیمت چاپ روی لیوان پلاستیکی


انواع جنس لیوان

در ادامه هریک انواع جنس های لیوان را توضیح خواهیم داد و چاپ مناسب هریک را نیز بیان خواهیم کرد :

1. لیوان شیشه ای تبلیغاتی

لیوان شیشه ای تبلیغاتی، لیوانی است که با استفاده از روش‌های مختلف چاپ طرح، نوشته و یا لوگوی تبلیغاتی بر روی آن نقش می‌بندد. این لیوان‌ها به طور معمول به عنوان هدایای تبلیغاتی به مشتریان، کارمندان و یا مخاطبان هدف کسب و کارها ارائه می‌شوند.لیوان های شیشه ای به دو صورت لیوان یخی ومات و لیوان شفاف تولید میشوند. نوع چاپ روی لیوان شیشه ای سیلک یووی است.چاپ سیلک یووی در برابر شستشو و سایش مقاوم است و به مرور زمان کیفیت و وضوح خود را از دست نمی‌دهد. به این ترتیب، لیوان‌های تبلیغاتی شما برای مدت طولانی قابل استفاده خواهند بود و نام و برند شما را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهند.

قیمت چاپ روی لیوان شیشه ای تبلیغاتی

2. لیوان سرامیکی تبلیغاتی

لیوان‌های سرامیکی تبلیغاتی، ابزاری ایده‌آل برای معرفی برند و پیام شما به طیف وسیعی از مخاطبان هستند. این لیوان‌ها با ظاهری زیبا و کاربردی، به عنوان هدایایی ماندگار در ذهن مخاطبان شما نقش خواهند بست و به طور مداوم نام و برند شما را در معرض دید آنها قرار می‌دهند. لیوان سرامیکی به دو روش چاپ میشود. لیوان های سرامیکی با بدنه سفید با روش چاپ سابلیمیشن تولید میشوند و لیوان های شیشه ای با بدنه مشکی با روش چاپ سیلک یووی تولید میشوند.

قیمت چاپ روی لیوان سرامیکی تبلیغاتی

3. لیوان پلاستیکی تبلیغاتی

لیوان پلاستیکی نوعی لیوان است که از مواد پلاستیکی مختلف مانند پلی اتیلن، پلی پروپیلن و یا پلی استایرن ساخته می‌شود. این لیوان‌ها به دلیل وزن کم، قیمت ارزان و تنوع در طرح و رنگ، از جمله پرکاربردترین ظروف به شمار می‌روند. لیوان‌های پلاستیکی در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شوند و به همین دلیل، می‌توان از آنها برای مناسبت‌های مختلف و با توجه به سلیقه افراد استفاده کرد. نوع چاپ لیوان های پلاستیکی تامپو است.

چاپ روی لیوان پلاستیکی

 

4. ماگ حرارتی (جادویی)

ماگ حرارتی (که به آن لیوان جادویی هم می‌گویند) نوعی لیوان است که سطح آن با جوهر اکسید شده خاصی پوشانده شده است. در حالت عادی، زمانی که لیوان در دمای اتاق باشد، رنگ سطح آن سیاه است. اما وقتی مایع داغی داخل آن بریزید، کم کم پوشش جوهر محو می‌شود و طرح یا عکس اصلی روی لیوان آشکار می‌شود. این تغییر حالت به دلیل واکنش گرما با جوهر اتفاق می‌افتد. ماگ‌های حرارتی در جنس‌ها و طرح‌های مختلفی موجود هستند و می‌توانند هدیه‌ای منحصر به فرد و جذاب برای دوستان و همکاران باشند.

 ماگ حرارتی جادویی


قیمت چاپ روی لیوان

در قسمت زیر قیمت چاپ هر یک از انواع لیوان را بررسی خواهیم کرد تا به راحتی بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید :

1. قیمت چاپ روی لیوان شیشه ای

روش چاپ لیوان تبلیغاتی شیشه ای سیلک یووی است و در قسمت زیر میتوانید هزینه چاپ لیوان شیشه ای را مشاهده کنید .

قیمت چاپ روی لیوان شیشه ای

2. قیمت چاپ روی لیوان سرامیکی

روش چاپ لیوان تبلیغاتی سرامیکی سیلک یووی و سابلیمیشن است و در قسمت زیر میتوانید هزینه چاپ لیوان سرامیکی را مشاهده کنید .

قیمت چاپ روی لیوان سرامیکی سابلیمیشن قیمت چاپ روی لیوان سرامیکی

3. قیمت چاپ روی لیوان پلاستیکی

روش چاپ لیوان تبلیغاتی پلاستیکی تامپو است و در قسمت زیر میتوانید هزینه چاپ لیوان پلاستیکی را مشاهده کنید .

قیمت چاپ روی لیوان پلاستیکی


سفارش چاپ روی لیوان

چاپینتر، چاپخانه‌ای آنلاین است که خدمات چاپ روی لیوان را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب ارائه می‌دهد. چاپینتر از روش‌های مختلف چاپ مانند سابلیمیشن، لیبل‌ یووی دی تی اف و چاپ سیلک UV و چاپ تامپو برای چاپ روی لیوان استفاده می‌کند و به همین دلیل، می‌تواند طرح‌های شما را با وضوح و رنگ‌های زنده و دقیق بر روی لیوان چاپ کند.لیوان‌های چاپینتر در جنس‌ها، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف موجود هستند و شما می‌توانید لیوانی متناسب با سلیقه و نیاز خود انتخاب کنید.چاپینتر سفارشات شما را در اسرع وقت و با بسته‌بندی ایمن به شما تحویل می‌دهد.چاپینتر، انتخابی ایده‌آل برای چاپ طرح‌های شما روی لیوان و هدیه دادن لیوان‌های تبلیغاتی به مشتریان، کارمندان و یا عزیزان شما است. برای سفارش انواع لیوان تبلیغاتی میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل کنید.


هدایای تبلیغاتی چاپینتر

چاپینتر، مجموعه‌ای جامع از هدایای تبلیغاتی کاربردی و ماندگار را برای ارتقای برند و افزایش آگاهی از نام تجاری شما ارائه می‌دهد.

1. فلش مموری: فلش مموری‌های چاپینتر در ظرفیت‌ها و طرح‌های مختلف موجود هستند و با چاپ لوگو و یا نام تجاری شما بر روی آنها، می‌توانید به طور موثری نام و برند خود را به مخاطبان هدفتان معرفی کنید.

2. خودکار: خودکارهای تبلیغاتی چاپینتر، ابزاری کاربردی و مورد استفاده روزانه هستند که با حک شدن نام و یا لوگوی شما بر روی آنها، در هر بار استفاده، نام تجاری شما را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهند.

3. سالنامه: سالنامه‌های تبلیغاتی چاپینتر، همراهی همیشگی با مخاطبان شما در طول سال هستند و با درج نام و برند شما در صفحات آن، می‌توانید به طور مداوم در ذهن آنها ماندگار شوید.

4. ساعت: ساعت‌های تبلیغاتی چاپینتر، هدیه‌ای نفیس و کاربردی هستند که با لوگو و یا نام تجاری شما، جلوه‌ای شیک و حرفه‌ای به میز کار و یا محل زندگی مخاطبان شما می‌بخشند.

5. لیوان: لیوان‌های تبلیغاتی چاپینتر، از جمله پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی هستند که با چاپ طرح دلخواه شما، در هر بار نوشیدن، نام و برند شما را به یاد مخاطبان می‌آورند.

6. تیشرت: تیشرت‌های تبلیغاتی چاپینتر، روشی خلاقانه و مقرون به صرفه برای معرفی برند شما به طیف وسیعی از مخاطبان هستند.

7. کلاه: کلاه‌های تبلیغاتی چاپینتر، در رویدادهای ورزشی و یا فرهنگی، نام و برند شما را به طور برجسته در معرض دید افراد قرار می‌دهند.

8. دفتر یادداشت: دفتر یادداشت‌های تبلیغاتی چاپینتر، ابزاری کاربردی و مورد استفاده روزانه هستند که با حک شدن نام و یا لوگوی شما بر روی آنها، در هر بار استفاده، نام تجاری شما را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهند.


...