پوشاک تبلیغاتی

پوشاک تبلیغاتی


پوشاک تبلیغاتی

پوشاک تبلیغاتی، لباس‌هایی هستند که با آرم، شعار یا پیام تبلیغاتی یک برند مشخص می‌شوند. پوشاک تبلیغاتی در زمره هدایای تبلیغاتی قرار دارد. این لباس‌ها می‌توانند برای افزایش آگاهی از برند، تشویق فروش یا ایجاد حس تعلق به برند در میان کارکنان و مشتریان استفاده شوند.لباس‌های تبلیغاتی نیز می‌توانند به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده شوند. به عنوان مثال، می‌توانید تی شرت یا کلاه‌هایی را با آرم خود به مشتریان بالقوه یا مشتریان فعلی هدیه دهید


قیمت پوشاک تبلیغاتی

قیمت انواع پوشاک و لباس کار تبلیغاتی بنابر نوع پارچه ای و نوع لباس و نوع چاپ روی لباس و تعداد سفارش متفاوت خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با همکاران ما تماس حاصل کنید.


چاپ پوشاک تبلیغاتی

روش‌های مختلفی برای چاپ روی پوشاک تبلیغاتی وجود دارد. در قسمت زیر این روش ها را توضیح خواهیم داد :


انواع پوشاک تبلیغاتی

پوشاک و لباس تبلیغاتی دارای انواع مختلفی است و طیف گسترده ای را شامل میشود که در قسمت زیر آنها را بیان خواهیم کرد :


1. تیشرت تبلیغاتی

تیشرت‌ها یکی از محبوب‌ترین انواع لباس‌های تبلیغاتی هستند. آنها نسبتاً ارزان هستند و می‌توان آنها را به راحتی با طرح‌های مختلف سفارشی کرد. در قسمت زیر انواع تیشرت تبلیغاتی را نام خواهیم برد :

1. تی شرت یقه گرد

2. تی شرت یقه دار ( یقه دکمه دار )

3. تی شرت یقه ایستاده ( یقه دیپلمات )

4. تی شرت یقه V

5. تی شرت یقه هفت ۷

6. تی شرت یقه اسکی

7. تی شرت یقه هنلی Y

8. تی شرت یقه اسکوپ


2. کلاه تبلیغاتی

کلاه‌ها راه دیگری عالی برای تبلیغ برند شما هستند. آنها در انواع مختلفی از سبک‌ها و رنگ‌ها موجود هستند و می‌توان آنها را با آرم یا شعار شما چاپ کرد. در قسمت زیر انواع کلاه تبلیغاتی را نام خواهیم برد :

1. کلاه تبلیغاتی کتان

2. کلاه تبلیغاتی فلامنت

3. کلاه تبلیغاتی نقابدار


3. لباس کار تبلیغاتی

اگر کارمندانی دارید که یونیفرم می‌پوشند، می‌توانید آنها را با آرم یا شعار خود بر روی لباس‌هایشان سفارشی کنید. این یک راه عالی برای ایجاد یک ظاهر حرفه‌ای و همچنین تبلیغ برندتان در محل کار است. لباس های کار انواع مختلفی دارند که در قسمت زیر آنها را نام خواهیم برد :

1. لباس کار یکسره

2. لباس کار مهندسی

3. جلیقه خبرنگاری

4. لباس کار کاپشن شلواری


هدایای تبلیغاتی

چاپینتر با ارائه طیف گسترده‌ای از هدایای تبلیغاتی، از جمله خودکار، لیوان، کلاه، تیشرت، فلاسک، ست مدیریتی، جاکلیدی و ... به شما کمک می‌کند تا با انتخاب هدیه‌ای مناسب، نام و برند خود را در ذهن مخاطبان حک کنید. تنوع و کیفیت بالای محصولات چاپینتر، در کنار امکان چاپ آرم و یا پیام تبلیغاتی شما بر روی آنها، این هدایا را به گزینه‌ای ایده‌آل برای ارتقای برند و افزایش وفاداری مشتریان تبدیل کرده است.علاوه بر هدایای تبلیغاتی، چاپینتر خدمات چاپ باکیفیت و متنوعی را نیز ارائه می‌دهد. چاپ کارت ویزیت، تراکت، بروشور، کاتالوگ، لیبل، پاکت، پرچم، و ... از جمله خدمات چاپ این مجموعه هستند. چاپینتر با استفاده از تجهیزات مدرن و به‌روز و همچنین به‌کارگیری مجرب‌ترین متخصصان، چاپ محصولاتی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب را به شما تضمین می‌کند. چاپینتر با ارائه خدمات جامع و باکیفیت در زمینه هدایای تبلیغاتی و چاپ، می‌تواند به شما در رسیدن به اهدافتان در زمینه تبلیغات و برندینگ کمک کند.


...