لیوان

cup


لیوان تبلیغاتی 

لیوان تبلیغاتی چاپینتر در زمره هدایای تبلیغاتی قرار میگیرد و هدیه مناسبی برای کارکنان و مناسبت ها میتواند باشد. لیوان های تبلیغاتی در جنس های مختلف لیوان سرامیکی تبلیغاتی و لیوان شیشه ای تبلیغاتی و لیوان پلاستیکی تبلیغاتی تولید و چاپ میشوند. تعداد حداقل تیراژ آن 50 عدد است.


قیمت لیوان تبلیغاتی

قیمت چاپ روی لیوان میتواند متفاوت باشد زیرا روش چاپ در لیوان های سرامیکی و لیوان پلاستیکی و لیوان شیشه ای متفاوت است. تعداد و میزان لیوانی که برای چاپ سفارش میدهید بر روی قیمت چاپ بر روی لیوان تاثیر میگذارد. برای اطلاع از تمامی قیمت های به روز میتوانید با ما در تماس باشید.


جنس لیوان تبلیغاتی

جنس لیوان های تبلیغاتی میتواند در سه مدل باشد که در قسمت زیر آنها را نام خواهیم برد:

لیوان سرامیکی تبلیغاتی

 لیوان سرامیکی یک نوع لیوان است که از مواد سرامیکی ساخته شده است.  لیوان های سرامیکی معمولاً دارای طرح ها و الگوهای زیبا و جذاب هستند و برای استفاده در خانه، دفتر کار، رستوران ها و کافه ها مورد استفاده قرار می گیرند.لیوان های سرامیکی دارای ویژگی های متعددی هستند. اولین ویژگی آنها این است که سرامیک یک ماده عایق حرارتی است، بنابراین لیوان سرامیکی می تواند نوشیدنی های گرم را برای مدت طولانی گرم نگه دارد. همچنین، سرامیک مقاوم در برابر خط و شکست است، بنابراین لیوان سرامیکی معمولاً دارای عمر طولانی تری نسبت به لیوان های دیگر است. علاوه بر این، لیوان های سرامیکی قابلیت نگه داری رنگ و طعم مایعات را دارند. این به این معنی است که با استفاده از لیوان سرامیکی، می توانید از طعم و رنگ مورد علاقه خود در نوشیدنی ها لذت ببرید.

لیوان پلاستیکی تبلیغاتی

لیوان های پلاستیکی به دو صورت تولید میشود یکی از انواع آن لیوان پلاستیکی های یکبار مصرف است و دیگری لیوان پلاستیکی هایی با جنس پلی اتیلن است و یک بار مصرف نیز نیست و میتوان بارها از آن استفاده کرد و قابلیت شستشو نیز دارد. لیوان های پلاستیکی معمولاً به صورت شفاف یا مات طراحی می شوند و برای استفاده در محل کار، سفر، پارک ها و فضاهای عمومی مناسب هستند.

لیوان شیشه ای تبلیغاتی

لیوان های شیشه ای همان گونه که از نام آنها پیداست از جنس شیشه هستند. بر روی این نوع از لیوان ها چاپ انجام میشود.لیوان شیشه ای نیز یک نوع لیوان است که از مواد شیشه ای ساخته شده است. شیشه یک ماده شفاف و سخت است که از ذوب کردن مواد معدنی مانند شن، سیلیس و سودا تولید می شود. لیوان های شیشه ای معمولاً به صورت شفاف و بدون طرح های خاص طراحی می شوند و برای استفاده در خانه، رستوران ها، کافه ها و هتل ها مناسب هستند.لیوان های شیشه ای دارای ویژگی های خاصی هستند. اولین ویژگی آنها این است که شیشه یک ماده حرارتی است، بنابراین لیوان شیشه ای می تواند نوشیدنی های گرم را برای مدت طولانی گرم نگه دارد.علاوه بر این، لیوان های شیشه ای قابلیت نگه داری رنگ و طعم مایعات را ندارند. این به این معنی است که رنگ و طعم نوشیدنی ها در لیوان شیشه ای تغییر نمی کند و شفافیت شیشه اجازه می دهد که طرح و رنگ نوشیدنی را به خوبی مشاهده کنید.


رنگ بندی لیوان تبلیغاتی

رنگ بندی لیوان های تبلیغاتی محدود است و بیشتر در چهار رنگ خلاصه میشود. رنگ بندی لیوان ها به جنس آنها نیز بستگی دارد. رنگ ها میتوانند در جنس های پلاستیکی و شیشه ای و سرامیکی متفاوت باشند.


خرید لیوان تبلیغاتی 

برای خرید انواع لیوان های تبلیغاتی در جنس های مختلف میتوانید با همکاران ما در چاپینتر تماس حاصل کنید. لیوان تبلیغاتی یک ابزار بسیار موثر در تبلیغات و ترویج یک برند است. با چاپ لوگو و نام شرکت یا برند بر روی لیوان، می توان به راحتی نام و شناخت برند را به مشتریان و مخاطبان منتقل کرد.بعد از خرید لیوان تبلیغاتی، می توانید آن را به عنوان یک هدیه به مشتریان، کارکنان یا همکاران خود بدهید. همچنین، می توانید آن را در رویدادها و نمایشگاه ها توزیع کنید یا به عنوان جایزه در مسابقات و رقابت ها استفاده کنید.خرید لیوان تبلیغاتی مزایای زیادی دارد. اولاً، این لیوان ها معمولاً از مواد با کیفیت ساخته می شوند، بنابراین مشتریان ممکن است این لیوان ها را به عنوان یک هدیه با ارزش و کاربردی بپذیرند. ثانیاً، با استفاده از لوگو و نام برند بر روی لیوان، همه کسانی که از آن استفاده می کنند، با نام و شناخت برند آشنا خواهند شد. سوماً، لیوان تبلیغاتی قابل استفاده در محل کار، خانه، ماشین و سایر مکان ها است، بنابراین برند به صورت مداوم در دید مشتریان خواهد بود.


مزایا و کاربرد لیوان تبلیغاتی

لیوان های تبلیغاتی در بسیاری از صنایع و کسب و کارها کاربرد دارند. برخی از کاربردهای متداول آنها عبارتند از:

 

1. تبلیغات و ترویج برند: با چاپ لوگو و نام برند بر روی لیوان، می توان به راحتی نام و شناخت برند را به مشتریان و مخاطبان منتقل کرد.

 

2. هدیه به مشتریان: لیوان های تبلیغاتی می توانند به عنوان یک هدیه با ارزش و کاربردی به مشتریان اهدا شوند، که می تواند نظر مثبت آنها را درباره برند تقویت کند.

 

3. استفاده در رویدادها و نمایشگاه ها: لیوان های تبلیغاتی می توانند در رویدادها و نمایشگاه ها به عنوان یک هدیه یا جایزه توزیع شوند و در جذب مخاطبان و مشتریان جدید کمک کنند.

 

4. استفاده در محل کار: لیوان های تبلیغاتی می توانند در محل کار استفاده شوند و به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مداوم برای برند در دسترس کارکنان باشند.

 

5. استفاده در مسابقات و رقابت ها: لیوان های تبلیغاتی می توانند به عنوان جوایز در مسابقات و رقابت ها استفاده شوند و به افزایش تعامل با مشتریان و جذب توجه آنها کمک کنند.

 


حداقل تیراژ لیوان تبلیغاتی

تعداد حداقلی چاپ بر روی لیوان سرامیکی و لیوان پلاستیکی و لیوان شیشه ای در چاپینتر 50 عدد است. شما میتوانید نوع و جنس لیوان را انتخاب کنید و با تیراژ حداقل 50 عدد آنها را سفارش دهید.


لیوان تبلیغاتی ارزان

چاپینتر از تولید کنندگان بزرگ هدایای تبلیغاتی و لیوان های تبلیغاتی است که با قیمت بسیار مقرون به صرفه و ارزان این تولیدات را به انجام میدهد. برای اطلاع از قیمت های به روز این مجموعه میتوانید با ما در ارتباط باشید.


سفارش انواع لیوان تبلیغاتی در چاپینتر

برای سفارش انواع لیوان تبلیغاتی و هدایای دیجیتال و هدایای تبلیغاتی و تیشرت تبلیغاتی و کلاه تبلیغاتی و فلش مموری تبلیغاتی و ... میتوانید با همکاران ما در چاپینتر تماس حاصل کنید. همچنین علاوه بر هدایای تبلیغاتی میتوانید خدمات چاپ خود را نیز به ما بسپارید.  خدمات چاپ شامل چاپ کارت ویزیت و چاپ لیبل و چاپ کاتالوگ و چاپ بروشور و چاپ پرچم و چاپ پوستر و .. میشود.


 

 


...