ساک دستی پارچه‌ای

ساک دستی پارچه‌ای


ساک دستی پارچه ای چیست؟

ساک دستی ها از گذشته به ما کمک میکردند تا محصولات را با آنها جا به جا کنیم. ساک دستی های پارچه ای میتوانند جایگزین مناسبی برای ساک دستی های پلاستیکی باشند.


قیمت ساک دستی پارچه ای

قیمت ساک دستی پارچه ای در چاپینتر بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است. قیمت ساک دستی پارچه ای ممکن است در بازار متغیر باشد و بسته به کیفیت و ویژگی‌های محصول متفاوت باشد. قیمت ساک دستی پارچه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله اندازه، طرح و نوع پارچه استفاده شده در ساخت آن. همچنین، برند و محل تولید نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. برای اطلاع از قیمت چاپ ساک دستی میتوانید با همکاران ما در چاپینتر تماس حاصل کنید.


 مزایا و کاربرد ساک دستی پارچه ای 

ساک دستی پارچه ای برخی مزایا و کاربردهایی دارد که عبارتند از:

 

1. قابل استفاده مجدد: با توجه به مقاومت پارچه، ساک دستی پارچه ای قابل استفاده مجدد است. شما می‌توانید آن را بارها و بارها استفاده کنید و همچنین ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای قابل شستشو است.

 

2. طرح‌های متنوع: ساک دستی پارچه ای در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی موجود است. شما می‌توانید ساک دستی با طرح و رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

 

3. دوستدار محیط زیست: استفاده از ساک دستی پارچه ای به جای کیسه‌های پلاستیکی یکبار مصرف، به حفظ محیط زیست کمک می‌کند.

 

با توجه به مزایا و کاربردهای ساک دستی پارچه ای، می‌توان گفت که این محصول یک جایگزین مناسب و پایدار برای کیسه‌های پلاستیکی یکبار مصرف است.


رنگ بندی ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای

در رنگ بندی ساک دستی تبلیغاتی هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما میتوانید بر اساس فعالیت خود و نوع برند و لوگو رنگ را انتخاب کنید. همچنین میتوانید برای انتخاب رنگ مناسب با همکاران ما در چاپینتر تماس حاصل کنید.


انواع دسته و بند در ساک پارچه ای تبلیغاتی

دسته و بند در ساک پارچه ای انواع مختلفی دارد که میتوانید در قسمت زیر مشاهده کنید :

1. دسته موزی و دسته پانچ

2. دسته بندی یا دسته زنبیلی


انواع کاست در ساک تبلیغاتی پارچه ای

1. بدون کاست : این نوع بگ تبلیغاتی فلت است و در قسمت زیر آن کاستی قرار گرفته نمیشود.

2. کف کاست: در قسمت پایین ساک دستی کاست قرار گرفته میشود که میتواند 

3. سه طرف کاست: از سه طرف به کیسه پارچه ای تبلیغاتی کاست اضافه میشود.

 


 سفارش ساک تبلیغاتی پارچه ای و ساک تبلیغاتی کاغذی در چاپینتر

برای سفارش چاپ ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی و چاپ ساک دستی تبلیغاتی کاغذی در چاپینتر میتوانید با همکاران ما در ارتباط باشید. شما میتوانید در تمامی ساعات اداری و روزهای اداری محصولات چاپی و هدایای تبلیغاتی خود را در سامانه چاپینتر سفارش دهید.

 

 

 

 

 

 

 

 


...